Fr

MEDIA

NGroup en RMB komen met nieuwe editie van NRJ Creators Night

Woensdag 18 Februari 2026

Na een eerste, succesvolle editie in 2024 keert de NRJ Creators Night op 11 maart terug naar La Madeleine in Brussel.
 
Het evenement wordt georganiseerd door de gelijknamige radiozender van NGroup en Slice, het content bureau van RMB, en wil de creator economy in de kijker. Volgens de organisatoren bracht de editie van 2024 meer dan 200 creators samen, goed voor meer dan acht miljoen volgers, en genereerde ze een geschat bereik van bijna vier miljoen mensen, in België en daarbuiten.
 
Dit jaar worden de creators beloond die in 2025 het verschil hebben gemaakt in 15 categorieën. Het publiek, dat sinds 9 februari (en tot 6 maart) kan stemmen, speelt een even grote rol in de selectie als de vakjury, waarin vertegenwoordigers zetelen van RMB/Slice, NRJ, BeInfluence, Ribbon Agency, TSA en Mastr.
 
Het evenement wordt gepresenteerd door Jill Vandermeulen (verkozen tot Content Creator van het Jaar in 2024) en Tanguy (presentator van ‘6-9’ op NRJ) en zal live worden uitgezonden op Twitch.
 
De NRJ Creators Night wordt ondersteund door een multichannel campagne (radio, digitaal, sociale media, pers en content activaties). Dit jaar is ook AB3 opgenomen in het mediaplan, wat het event dus zichtbaarheid op televisie oplevert.
 
Tot de adverteerders die aan het evenement en de campagne verbonden zijn, behoren Orange Belgium (main partner), de Nationale Loterij en Honda (category partners), evenals Coca-Cola (event partner).

Archief / MEDIA