Fr

BRANDS

Spaarders mogen op beide oren slapen met Crelan

Maandag 26 Januari 2026

Spaarders mogen op beide oren slapen met Crelan

Gemiddeld ligt op de Belgische spaarrekeningen bijna 25.000 euro te slapen. Dat is een totaalbedrag van ongeveer 302 miljard euro dat nauwelijks actief is. Crelan wil spaarders aanzetten om dit geld te activeren en beter te laten renderen.
 
De adverteerder lanceerde in samenwerking met mortierbrigade een campagne rond ‘Sleep Wealth’, een nieuwe matras waarin de veren zijn vervangen door 800 opgerolde geldbundels.
 
De matras zal te zien zijn in drie grote treinstations (Antwerpen-Centraal, Brussel-Centraal en Luik-Guillemins) en daarbij hoort ook een demonstratievideo die uitlegt hoe deze bijzondere matras werkt: de unieke BHD-technologie (Biljetbundels met Hoge Densiteit) zorgt dat het geld niet uitzet en belooft ook dat dromen niet uitkomen.
 
De campagne krijgt een online verlengstuk waarin de spaarders naar het platform van Crelan worden geleid met nog meer heldere tips en gedetailleerde simulaties.

Archief / BRANDS