Fr

CREATIONS

Wondr en June20 raken de juiste snaar voor Think Pink

Donderdag 2 Oktober 2025

Wondr en June20 raken de juiste snaar voor Think Pink

In samenwerking met het selfcare-merk Wondr heeft June20 voor Think Pink de ‘Boobie Bars’ bedacht. Dat zijn douchezepen in de vorm van een borst en zijn bedoeld als een speelse visuele herinnering om vrouwen te stimuleren regelmatig zelfonderzoek voor borstkanker te doen.

Elke doosje bevat twee ‘Boobie Bars’ in verschillende vormen en kleuren. Daarop staat een QR-code die doorverwijst naar een informatieve pagina waar je leert hoe je het zelfonderzoek correct uitvoert.
 
De sensibiliseringscampagne werd op 1 oktober gepresenteerd tijdens een evenement voor journalisten en influencers. 1 oktober is, niet toevallig, de startdatum van de internationale borstkankermaand. De campagne wordt voortgezet via stands in apotheken en Wondr-winkels, op de SoMe-kanalen van Wondr en Think Pink, evenals via pr-acties en een influencerkit die gebruikt zal worden door 94 content creators.

De ‘Boobie Bars’ zijn online verkrijgbaar via wondr.care en think-pink.be, in de Wondr-winkels in Gent en Antwerpen, alsook in de Vlaamse apotheken. Wondr schenkt vijf euro per verkochte ‘Boobie Bar’ aan Think Pink, die het geld zal gebruiken om vrouwen te informeren, patiënten te ondersteunen en onderzoek te financieren.

Archief / CREATIONS