Fr

BRANDS

AB out of the beatbox met Publicis Groupe

Vrijdag 12 September 2025

Publicis Groupe België begeleidde de AB bij de ontwikkeling van ‘AB at Night’, een concept dat in januari 2025 werd gelanceerd en elke maand de mythische Brusselse concertzaal omvormt tot een nachtelijke belevingsplek die het midden houdt tussen een concert en een clubavond.

Het bureau werkte een contentplan en de digitale storytelling uit en koos als thema ‘Night to the streets’. Op het programma staan een mobiele dj-set die door het centrum van Brussel trekt en halt houdt op drie bekende plekken voor een liveset. Het feest eindigt met een optreden op het balkon van de AB en een groot straatfeest voor het gebouw.

In samenwerking met de AB zorgt Publicis Groupe er ook voor dat de ervaring het fysieke overstijgt en ook online tot leven komt, via digitale content, interactieve formats en storytelling die het publiek begeesteren en dit zowel voor, tijdens als na het evenement.

Archief / BRANDS