Fr

AWARDS

BOA: de campagnes met de meeste shortlists

Maandag 22 September 2025

BOA: de campagnes met de meeste shortlists

Dit zijn de negen campagnes met de meeste shortlists voor de Best of Activation Awards bij de finalisten die indruk maakten op zowel de creatieven als de adverteerders. Ze zijn het werk van zes bureaus voor acht adverteerders: Burger King, Kodak, Albert Heijn, Just Eat Takeaway.com, Helan, Child Focus, Netflix en bpost.
 
De eerste die opvalt, is ‘Burger to King’ van Happiness dat drie keer door de adverteerders geselecteerd werd (in Brand Building, Innovative Idea en Digital Communications).
Idem dito voor ‘Memory Shots’ van hetzelfde bureau voor Kodak Images, dat ook op de shortlist staat in Brand Building, Digital en Use of AI.
Happiness scoort een potentiële hattrick met ‘Swappen’, door de adverteerdersjury geselecteerd in Brand Building, Integrated en Product (Re)Launch/Trial.
In dezelfde categorie staat AKQA in de finale met ‘Caf'eetjes’ voor Just Eat Takeaway.com, dat ook de shortlist haalt in B2B Marketing en Innovative Idea.
AKQA is ook finalist in innovatie en in Best Use of AI, alsook Brand Building met ‘If I could talk to my younger myself’ voor Helan.
Nog bij WPP hebben VML en Child Focus vier finaleplaatsen met twee campagnes : ‘Finding Juliette’ en ‘The Unwearable Wardrobe’ staan aldus op de shortlist van Cause/Charity/Non-Profit en Digital,alsook in Innovative voor eerstgenoemde en Small Budget voor laatstgenoemde.
Nog op de shortlists vinden we ‘Mont Netflix’ van Joe Public voor het gelijknamige streamingplatform in Product (Re)Launch/Trial, Experiental/Events en Media.
Onze wereldkampioen tijdrijden deed het ook goed op de BOA’s. ‘The Remco Reflex’ van mortierbrigade voor bpost werd zowel door de creatieven als door de adverteerders geselecteerd voor de finale in Brand Building, Small Budget en Cause/Charity/Non-Profit.

Archief / AWARDS