Fr

AGENCIES

Spadel breidt samenwerking met BeInfluence uit

Vrijdag 30 Januari 2026

Spadel breidt samenwerking met BeInfluence uit

Al twee jaar is BeInfluence de social media-partner van Spadel voor verschillende projecten, met name voor de natuurlijke energiedrank Zyla. Daarnaast krijgt BeInfluence nu ook de merken Spa en Bru toevertrouwd.
 
Met het oog op een uniforme merkboodschap zal BeInfluence nauw samenwerken met het lead agency van Spadel, Happiness, om de coherentie van de communicatie te waarborgen, ongeacht het kanaal. BeInfluence behoudt daarbij een volledige creatieve onafhankelijkheid voor de uitwerking en aanpassing van de boodschap binnen influencer en experiential marketing.
 
“Vandaag willen doelgroepen vooral ‘in real life’-ervaringen beleven. Onze strategieën voor Spa en Bru sluiten daarbij aan, met als doel ervaringen te creëren die het merk, de creators en hun communities samenbrengen. Volgende week organiseren we bijvoorbeeld de ‘Spa Touch Tournée Minérale Experience’, een merkactivatie rond Tournée Minérale waarbij we het mocktailassortiment van Spa Touch in de kijker zetten”, aldus Thomas Angerer, medeoprichter & CCO van BeInfluence.

Archief / AGENCIES