Fr

PEOPLE

Steven Cosyns naar Brussels Philharmonic

Zondag 14 Juni 2026

Steven Cosyns naar Brussels Philharmonic

Nadat hij aan het hoofd stond van BBDO Belgium en samen met Sébastien De Valck en Arnaud Pitz egghunter oprichtte, geeft Steven Cosyns een volledig nieuwe wending aan zijn carrière. Hij wordt Algemeen Directeur van Brussels Philharmonic en neemt samen met Masa Spaan (Artistiek Directeur) de fakkel over van Gunther Broucke die de organisatie meer dan 25 jaar heeft geleid.
 
Het duo wil bouwen aan het Brussels Philharmonic van de toekomst: een organisatie die niet alleen inzet op artistieke excellentie en maatschappelijke relevantie, maar ook op de ontplooiing van de musici, zangers en makers van morgen.
 
"Ik volg het orkest en koor al vele jaren en ben altijd gefascineerd geweest door het unieke en ambitieuze parcours dat hier wordt afgelegd. Dat ik daar nu samen met Masa, het team, de musici en de zangers aan kan bijdragen, is een voorrecht. Ik voel me zowel vereerd als nederig bij het vooruitzicht om mee te schrijven aan het volgende hoofdstuk van deze organisatie met een enorm potentieel”, aldus Steven Cosyns.
 
Ter herinnering: Steven Cosyns werkte eerder ook bij Unilever en Coca-Cola, net als bij DDB en DPG Media. Onder zijn leiding werd BBDO in 2020 uitgeroepen tot Agency of the Year.

Archief / PEOPLE