Fr

BRANDS

Vondelmolen brengt generaties samen rond Ready-To-Go peperkoek

Donderdag 15 Oktober 2026

Vondelmolen brengt generaties samen rond Ready-To-Go peperkoek

Happiness ontwikkelde een campagne voor de lancering van de ‘Ready-To-Go’ peperkoek van Vondelmolen. Het doel is het merk introduceren bij een nieuwe, jongere generatie, zonder daarbij te breken met wie ermee opgegroeid is. 

Om de nieuwe generatie te bereiken, organiseerde Vondelmolen de eerste ‘Vondelraves’ op Voodoo Village en de Student Kick-Off in Gent, waar seniorendeejays achter de draaitafels stonden. Terwijl zij lieten zien dat leeftijd geen rol speelt op de dansvloer, deelden senior peperkoekliefhebbers Vondelmolen uit aan het feestende publiek.

De mediastrategie is het werk van Zigt, dat een plan uitwerkte met een mix van BVOD, nieuwssites, YouTube, Meta en TikTok.
Om ook de overweging en verkoop te ondersteunen wordt er ingezet op display en DOOH rond de winkelpunten.

De copy luidt: ‘Gebakken om te blijven gaan’.

Archief / BRANDS