Air is een nieuwe samenwerking begonnen met Tom&Co, het bekende Belgische merk voor pet lovers. Op het programma: een strategische denkoefening, een nieuwe merkpositionering, een nieuwe belofte en, last but not least, een campagne die duidelijk maakt wat we allemaal bereid zijn te doen voor iedereen die we graag zien, huisdieren inbegrepen.
“Bij Tom&Co geloven we in de kwaliteit van onze producten en diensten, in het deskundige advies van onze specialisten en in de diepe emotionele band die ons met dieren verbindt”, aldus CEO Jean Richard de Latour. “Tom&Co koestert de ambitie om een vertrouwenspersoon te zijn voor dierenliefhebbers en een partner voor iedereen die ervoor kiest om een dier in zijn of haar gezin op te nemen.”
Air werd gevraagd om dat verschil duidelijk te maken: om te tonen wat Tom&Co uniek maakt en waarvoor het staat, en dat op een manier die ook een jonger publiek aanspreekt. De aanpak van het bureau vertrekt vanuit een eenvoudige vaststelling: tegenwoordig zijn onze dieren niet zomaar gezelschap, ze maken volwaardig deel uit van het gezin.
En wat doen we niet allemaal voor ons gezin? We staan vroeger op, passen onze plannen aan, rijden de hele stad door om naar de Dogwash te gaan, luisteren naar het advies van een voedingsspecialist, zoeken het juiste kussen of het perfecte speeltje... omdat we het beste willen voor hen, maar ook voor onszelf.
“Die missie komt tot uiting in een nieuwe slogan: ‘Voor onze dieren (familie) is niks te veel’”, vervolgt Arnaud Bailly, creatief directeur en managing partner bij Air. “Een eenvoudige waarheid die weerklank vindt in de harten van mensen én in het DNA van het merk. Die missie stuurt alle acties van Tom&Co en komt tot leven in een eerste grote campagne;”
‘Voor onze dieren (familie) is niks te veel’ is gebaseerd op een spot in een productie van Les Mecs en geregisseerd door Puck Litaay, waarin een jonge vrouw met haar slapende kat op schoot tot het absurde toe probeert te vermijden haar huisdier wakker te maken.
De campagne loopt in alle Tom&Co-winkels en online, met een sterke aanwezigheid op sociale media.
En dit is nog maar het begin, belooft Arnaud Bailly: “Bij Air is ons ook niets te veel voor onze klanten. Voor deze campagne bestond ons werk er vooral in om de waarheid te vatten: als we onze harige beste vrienden echt als familie beschouwen, dan gedragen we ons daar ook naar. En dat is precies wat Tom&Co doet. We zijn er trots op dat we mee aan de basis staan van dit nieuwe verhaal.”
Assets :
Credits :
Client : Tom&Co
Contacts : Lorraine Swaelens, Hilde Decadt, Jean Richard de Latour, Aude Van Enst
Agency : Air
Creative Director : Creative Council
Creatives : Marie Paris, Anouk Lemm, Arnaud Bailly
Strategic Director : Michelle Defooz
Client Manager : Julie Demoulin, Juliette Defoux
Agency Producer : Bérengère Lurquin
Film Production : LesMecs
Director : Puck Litaay
Photographer : Jules Emile